Szybki kontakt
5120695988

 

 

Partnerzy:

We współczesnym świecie, także w Polsce rynek ubezpieczeniowy jest szeroko rozwinięty i roztacza przed nami, potencjalnymi klientami szeroki wachlarz usług. Zarówno tych podstawowych w postaci na przykład ubezpieczeń społecznych jak i dodatkowych jak ubezpieczenie od kradzieży samochodu.

Polski rynek ubezpieczeniowy oferuje obecnie ubezpieczenia praktyczni na wszystko i od wszystkiego. Jednak, jednym z najpopularniejszych ubezpieczeń jest ubezpieczenie nieruchomości - mieszkania czy domu. Zabezpieczenie takie, w zależności od umowy jaką podpisaliśmy może obejmować między innymi: pożar, zalanie zarówno w skutek powodzi jak i powstałe na skutek np. awarii rurociągów, uderzeń piorunów w tym także ubezpieczenie sprzętów domowych np. telewizora, jak również od kradzieży czy zniszczenia mieszkania czy sprzętów wynikłe w czasie włamania. Ubezpieczenie takie, przydaje się wtedy gdy z naszej winy wyrządzimy szkodę innemu lokatorowi np. zalejemy łazienkę sąsiadowi. Wtedy koszty remontu i ewentualnej naprawy sprzętów pokrywa ubezpieczalnia.

Ubezpieczenia mieszkań i domów z reguły nie są zbyt drogie i większość z nas może sobie na nie pozwolić. Wydaje mi się, że naprawdę warto, ponieważ korzyści przewyższają koszty!